اجلاسیه دو روزه شهید جعفری در شهرستان صحنه

محمد عباسی دبیر اجرایی اجلاسیه شهید سید محمد سعید جعفری در گفتگو با خبرنگار "پاتاق نیوز"گفت: با توجه به دغدغه‌های مقام معظم رهبری درخصوص آسیب های اجتماعی و تاکیدات ایشان بر لزوم ورود مجموعه های مردمی برای حل مشکلات این حوزه ، جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در استان کرمانشاه تصمیم به برگزاری اجلاسیه شهید جعفری با رویکرد بررسی آسیب های اجتماعی گرفته است.


عباسی در مورد مدعوین این اجلاسیه گفت: حدود 450 نفر از فعالین فرهنگی استان کرمانشاه برای شرکت در این اجلاسیه دعوت شده اند که پیش بینی می شود بیش از 300 نفر از این اجلاسیه استقبال بعمل آوردند.
عباسی افزود: این اجلاسیه صبح 5شنبه 10 اسفند در اردوگاه امام حسن مجتبی شهرستان صحنه آغاز و تا اذان مغرب جمعه 11 اسفند ادامه خواهد داشت.
عباسی با اشاره به حضور اساتید کشوری در کارگاه های این اجلاسیه گفت: در حاشیه این اجلاسیه دو روزه کارگاهایی با حضور اساتید کشوری در بررسی مسائل اجتماعی و تحلیل و بررسی موضوعات روز کشور برگزار خواهد شد.
دبیر اجلاسیه شهید جعفری در ادامه گفت: مراسم تجلیل از ایده آفرینان و برگزیده گان جشنواره ایده آفرینی افق همزمان با اختتامیه این اجلاسیه عصر جمعه با حضور چهره های کشوری برگزار خواهد شد.
گفتنی است اجلاسیه شهید سید محمد سعید جعفری توسط جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در کرمانشاه با همکاری وزارت کشور برگزار می گردد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.