طرح نظارتی تعزیرات حکومتی ویژه نوروز

به گزارش "پاتاق نیوز" مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه با بیان اینکه این طرح از 15 اسفند‌ماه جاری تا 15 فروردین‌ماه سال آینده در استان به اجرا درمی‌آید، گفت: کنترل بازار عید، تامین مایحتاج مردم در صبح و بعدازظهر از اهداف موردنظر بازرسان این سازمان با همکاری سازمان صنعت، معدن و تجارت، اتاق اصناف، شهرداری و دانشگاه علوم پزشکی است تا بر ارائه کالا و خدمات از لحاظ مبارزه با گران‌فروشی و کم‌فروشی، وضعیت بهداشت و درمان و مبارزه با قاچاق کالا و ارز بررسی کنند.

وی با اشاره به نظارت شدید بر واحدهای صنفی، شرینی‌پزی‌ها و قنادی‌ها، آجیل و خشکبار‌فروشی‌ها، ادامه داد: بازرسان بر مراکز تهیه و عرضه مواد غذایی اعم از رستوران‌ها، سالن‌های غذاخوری شهری و جاده‌ای، میدان‌های میوه‌و تره‌بار، مراکز اقامتی، پایانه‌های مسافر‌بری و... در این ایام نظارت خواهند داشت.
جودکی در پایان، یادآور شد: سامانه پیامکی 300000135 و تلفن سه رقمی 135 مربوط به تعزیرات حکومتی و شماره تلفن سه رقمی 124 سازمان صنعت، معدن و تجارت نیز آماده اخذ شکایات مردمی هستند و در صورت شکایت سریعا رسیدگی و نتیجه به شماره مورد نظر اعلام خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.